Exkurze

EXKURZE V PEKÁRNĚ KABÁT01.04.2016

Chcete vidět, jak se dělá poctivé pekařské řemeslo? Chcete si vyzkoušet vyrobit naše výrobky? Chcete ochutnat právě vytažený výrobek z pece?

Pokud ano, tak napište na info@pekarnakabat.cz, kde s Vámi domluvíme možné varianty exkurze do pekárny a další podrobnosti. Exkurze probíhají během týdne v dopoledních hodinách, odpoledne a o víkendu exkurze nejsou možné, děkujeme za pochopení.

Exkurze do Pekárny Kabát15.06.2013

Naší hlavní snahou v Pekárně Kabát je ručně vyrábět to nejkvalitnější pečivo z prvotřídních surovin bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Nicméně také chceme, aby se zákazníci učili rozeznávat kvalitní pekařské výrobky od nekvalitních a aby uměli poznat nepoctivé náhražkové suroviny od těch poctivých. Jinými slovy aby si uměli za své peníze vybrat kvalitu. Za tímto účelem jsme již začali pořádat promoakce, které probíhají v naší „mobilní pekárně“ pod širým nebem. Ale chtěli jsme jít ještě dál a tyto promoakce jsme rozšířili o exkurze do naší výroby. Chceme vám totiž touto cestou také umožnit, abyste se sami přesvědčili, že se u nás skutečně pečivo vyrábí ručně, abyste ochutnali naše suroviny a měli možnost se podívat do „zákulisí“ Pekárny Kabát. 15. června 2013 jsme uspořádali pilotní exkurzi do naší výroby. Účastníci této historicky první exkurze měli možnost se nejen seznámit s výše uvedeným, ale také dostali šanci se pod vedením našich zkušených mistrů pekařů naučit výrobní postupy některých našich pekařských produktů. Učili jsme je, jak se plete vánočka, jak se dělají tradiční poctivé moravské koláče, poznali výrobní postupy mandlovky a také krouceného rohlíku. Účastníci exkurze tak dostali možnost si vyzkoušet, jak se dělalo poctivé pekařské řemeslo za časů našich dědů a pradědů, které se snažíme i dnes udržovat pro vás i pro další generace. Všechny vlastnoručně vyrobené produkty pak naši účastníci exkurze dostali samozřejmě sebou domů, aby se mohli před svými přáteli a rodinou pochlubit svými pekařskými dovednostmi. V pořádání exkurzí do Pekárny Kabát budeme pokračovat i nadále, protože vás – naše zákazníky – nechceme přesvědčovat reklamními slogany o kvalitě našeho pečiva. Chceme, abyste se o ní mohli přesvědčit vy sami.