O naší společnosti

Ruční výroba pečiva. Prvotřídní suroviny převážně českého původu bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Pečivo vyráběné podle tradičních receptur. Poctivé pekařské řemeslo jako za času našich babiček a prababiček.
To vše stručně charakterizuje Pekárnu Kabát – zavedenou rodinnou pekařskou firmu založenou v roce 1992. V současné době vede společnost již druhá generace rodiny Kabátů. Více než třicet let dodáváme svým zákazníkům nezaměnitelné produkty ruční výroby.
Klademe velký důraz na kvalitu nabízených produktů, kterou kontrolujeme formou zpětné vazby od našich zákazníků. Čím se odlišujeme od naší konkurence, je ruční výroba všech našich produktů. V Pekárně Kabát naši pekaři ručně vyrábějí každý jednotlivý kousek pečiva. Chceme totiž pro vás udržet poctivé pekařské řemeslo.
Pro naše výrobky je typické používání převážně českých surovin bez chemických přísad a potravinářských náhražek. Jsme rovněž certifikovaní BIO výrobci. Většina našich produktů je založena na dodržování starých tradičních receptur a výrobních postupů. Zakládáme si na tom, že naše pečivo vyrábíme tak, jak ho vyráběly naše babičky a prababičky. V neposlední řadě dbáme na přístup k zákazníkům a jejich spokojenost s našimi výrobky je pro nás prioritní. Proto také zavážíme několikrát denně čerstvé pečivo do všech našich pražských prodejen.
Tradičními recepturami, ruční výrobou a používáním kvalitních surovin se výrazně odlišujeme od ostatní konkurence. Proto u nás zákazníci hledají produkty, které v běžné řetězcové nabídce nenajdou. Důkazem tohoto je i uložení našeho kvasu do kvasové banky v Belgii. Jako první z ČR se nám dostalo této pocty, uchováváme dědictví poctivého řemesla pro další generace.
Kromě tradičního českého slaného a sladkého pečiva v našich prodejnách dále nabízíme plněné bagety a housky, obložené chlebíčky atd. Prodejní síť firmy Pekárna Kabát je rozmístěna po celém hlavním městě Praze. Provozujeme prodejny ve stanicích metra, klasické kamenné prodejny i vkusné stánky. Úspěšně fungují rovněž prodejny našich franchisingových partnerů.
Jsme Pekárna Kabát a už 30 let pro vás pečeme to nejlepší pečivo.
menuchevron-down